«Група компаній «Вектор Ойл Трейд» успішно надає торгове і елеваторне обслуговування з 1995 року. Наша компанія здійснює діяльність за трьома напрямками: торгівля сільськогосподарською продукцією, надання логістичних послуг, виробництво сільськогосподарської продукції. Ми спеціалізуємося на вирощуванні та продажу зернових культур таких як пшениця, ячмінь, кукурудза, рапс, соя.

Наша головна мета: за максимальними і конкурентними цінами ефективно здійснювати продажу сільгосппродукції українського походження, а також якісно надавати елеваторні послуги та послуги в сфері перевезення і стафіровки зазначеної сільгосппродукції.

Елеваторний комплекс технічно оснащений для приймання, сушіння, зберігання і навантаження зерна. Навантаження здійснюється в автомобільний транспорт, залізничні вагони, морські контейнера. У нас є власна сертифікована, високотехнологічна лабораторія, яка контролює якість вивантажуються і занурюються зернових культур.

Наша група компаній надає послуги з перевезення з використанням парку власних автомашин, до складу якого входять автомобілі-зерновози на базі машин МАН і Камаз. Ми надаємо комплекс логістичних послуг, а також послуг у сфері торгівлі зернових культур в азіатські країни, таких як Малайзія, Таїланд, Тайвань, Індія, Індонезія та ін. Здійснюємо поставки сільгосппродукції Українського походження в порти Чорного моря (Одеса, Южний, Іллічівськ, Миколаїв) . Для відправки вантажів з використанням контейнерів, ми співпрацюємо і маємо договірні відносини з такими лініями, як Maersk, CMA CGM, MSC, MOL, Yang Ming, K-Line.

© Vector Oil Trade - Group Companies
Development - «Webhit»