Про компанію


«Група компаній «Вектор Ойл Трейд »успішно надає торговельне та елеваторне обслуговування з 1995 року. Наша компанія здійснює діяльність за трьома напрямками: торгівля сільськогосподарською продукцією, надання логістичних послуг, виробництво сільськогосподарської продукції. Ми спеціалізуємося на вирощуванні та продажу зернових культур таких як пшениця, ячмінь, кукурудза, ріпак, соя.


Наша головна мета – це продавати найкращі продукти за найбільш конкурентними цінами, і надавати якісні елеваторні і стафірувальні послуги.

Елеваторний комплекс технічно оснащений для приймання, сушіння, зберігання і завантаження зерна. Завантаження здійснюється в автомобільний транспорт, залізничні вагони, морські контейнера. Ми володіємо власною сертифікованою, високотехнологічною лабораторією, яка контролює якість завантаженого та розвантаженого зерна. Крім того, ми співпрацюємо з такими компаніями як Bastico, SGS.


Наша компанія оснащена власним автопарком, до складу якого входять автомобілі-зерновози на базі машин Камаз та МАН.
Ми продаємо зернові культури в азіатські країни (Малайзія, Таїланд, Тайвань, Індія, Індонезія та ін.), Здійснюємо поставки в порти Чорного моря (Одеса, Южний, Іллічівськ, Миколаїв). Для відправки вантажів контейнерами, ми співпрацюємо з такими судноплавними лініями, як Maersk, CMA CGM, MSC, MOL, Yang Ming, K-Line.